Is het huidige leasecontract beëindigd? U kunt de auto inleveren bij een schadenetvestiging, plan een afspraak en voorkom wachttijden. Volg de instructies conform inleverprocedure en na inlevering ontvangt u een innamerapport. Alle gegevens inzichtelijk, wel zo makkelijk!

Leaseauto inleveren

Is het huidige leasecontract beëindigd? U kunt de auto inleveren bij een Schadenetvestiging, plan een afspraak in en voorkom wachttijden. Volg de instructies conform inleverprocedure en na inlevering ontvangt u een innamerapport. Alle gegevens inzichtelijk, wel zo makkelijk!

Inleverprocedure

Na beëindiging van het leasecontract kunt u de leaseauto inleveren bij een Schadenetvestiging naar keuze. Gebruik onderstaande kaart om een Schadenetvestiging bij u in de buurt te vinden. Let op! Het is noodzakelijk om een afspraak in te plannen bij de vestiging, dit voorkomt wachttijden. De leaseauto levert u – zowel schoon van binnen als van buiten – in. Samen met de medewerker van het schadeherstelbedrijf wordt een overdrachtsformulier opgemaakt. Het overdrachtsformulier vermeldt onder andere de kilometerstand en inleverdatum. Dit formulier wordt door u en de medewerker van het schadeherstelbedrijf ondertekend. Friesland Lease regelt de rest!

Vergeet bij het inleveren van uw leaseauto niet de aanwezigheid van onderstaande te controleren:

  • Hoedenplank;
  • Laadkabel(s);
  • Kentekencard;
  • Reservesleutels, afstandsbediening en eventuele codekaart;
  • Radio (indien onderdeel van het leasecontract);
  • Onderhoudsboekje;
  • Alle accessoires;
  • Schade aan de leaseauto? Maak een melding van de schade voordat u de auto inlevert.
  • Laadkabel(s);
  • Hoedenplank.

Plan uw afspraak eenvoudig via Schadenet voor het inleveren van uw leaseauto. Klik hier.

Innamerapport

Na inlevering van de leaseauto ontvangt u het innamerapport. Dit is de eindinspectie van de leaseauto na inlevering. Het innamerapport bevat de specificaties van de schade, toegelicht met beeldmateriaal (foto’s van eventuele schade(s)). Uit het rapport kunt u herleiden welke schades uit coulance wel én niet aan u worden doorbelast of binnen de marge van Friesland Lease valt (gebaseerd op kilometrage en leeftijd van de leaseauto).

Per e-mail ontvangt u de inloggegevens, vul deze in onderstaande button in om doorgestuurd te worden naar het innamerapport. Deze wordt in opdracht van Friesland Lease uitgevoerd door BCA/Autoblox.