Nieuws

50 Škoda Elroqs voor Hamilton Bright: een mooie mijlpaal

Een dag met een strik erom: samen met Van den Brug mochten we de eerste van maar liefst 31 splinternieuwe elektrische Škoda Elroqs afleveren aan onze trouwe relatie Hamilton Bright. In totaal worden er 50 Škoda Elroqs aan Hamilton Bright afgeleverd. In augustus maken we de serie compleet met de resterende 19 Elroqs. Een moment om even bij stil te staan én om trots op te zijn.

Autonieuws
10 juli 2025

Teamwork
Friesland Lease is al jarenlang de vertrouwde mobiliteitspartner van Hamilton Bright. Samen met Van den Brug vormt dit een hecht trio dat mobiliteit moeiteloos laat verlopen. Dankzij heldere afspraken, korte lijnen en een gedeelde passie voor slimme mobiliteit blijven de berijders van Hamilton Bright altijd in beweging: soepel, efficiënt en zonder omwegen.

Vier jaar geleden leverden Friesland Lease en Van den Brug gezamenlijk 50 Škoda Octavia Combi’s aan het Unilever team van Hamilton Bright. Deze voertuigen hebben jarenlang betrouwbaar dienstgedaan. Nu is het tijd voor een volgende stap: de overstap naar de volledig elektrische Škoda Elroq.

Duurzame mobiliteit
Met deze keuze onderstreept Hamilton Bright opnieuw haar inzet voor slimme en duurzame mobiliteit. De Elroq combineert efficiëntie met comfort en design. Een auto die niet alleen goed is voor het milieu, maar ook een plezier is om in te rijden.

Wij kijken met trots terug op de samenwerking met Hamilton Bright en Van den Brug. Ook dit traject verliep weer soepel, met heldere communicatie en een gedeelde focus op kwaliteit en mobiliteit.

“Al jaren zijn Friesland Lease en Van den Brug onze vaste mobiliteitspartners. En dat is niet voor niets. Ook deze aflevering van maar liefst 31 Škoda Elroqs verliep weer soepel. Mooi om te zien hoe beide partijen écht meedenken over duurzame mobiliteitsoplossingen die passen bij wie wij zijn.”
Wagenparkbeheerder Mark Poiesz van Hamilton Bright.

Hamilton Bright samen met collega's Friesland lease en Van den Brug

Anne Bergsma (Van den Brug), Chris Stutterheim (Friesland Lease), Danaë Tsagarakis (Friesland Lease), Theo Bosgra (Van den Brug), Mark Poiesz (Hamilton Bright), Vincent Boonstra (Friesland Lease) ontbreekt op deze foto.

Veel rijplezier!
Aan alle berijders: geniet van jullie nieuwe Škoda Elroq. We wensen jullie veel veilige, comfortabele én vooral plezierige kilometers toe.